press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

חדשות כוכב יאיר - צור יגאל והסביבה

ינואר - פברואר 2015 - חודשים חורפיים ומהנים במיוחד ביישובים, אשר פורחים בכל גינה ושביל. גם בחורף הזה, נהנים תושבי היישוב והאורחים המוזמנים מצעדת הטו בשבט המסורתית והירוקה ברחבי האזור, שעות סיפור לילדים, פסטיבל מחול, תכנית ענפה לגימלאים, מופעים קומיים ליום המשפחה, עבודות תשתית מקיפות בכל רחבי היישובים והמתקנים, תאטרון צלליות, ערב שירה יישובי, הרצאות TED יישובי, קולנוע לילדים, ואף זכייה של בית הספר נוף צורים במקום הראשון של המשרד להגנת הסביבה על מחזור בפעם הרביעית ברציפות!

 

דצמבר 2014 - במהלך החודש מתקיימת ועדה לאיכות הסביבה, ועדת חינוך, ומבוצעות פעילויות שונות להעלאת המחזור שבו הישוב מוביל במהלכן התווסף "פח סגול", לאריזות זכוכית. חג החנוכה מגיע ואיתו חנוכיות רבות שעומדות על עדן החלון בכל ערב, סופגניות מדהימות שנאפות במאפיה במצפה ספיר, מסיבת חנוכה לתלמידים, מסיבת סוף שנה אזרחית למבוגרים, ועוד.

 

כמו כן, מתקיימות במהלך החודש האחרון לשנת 2014 פעילויות רבות נוספות, ביניהן: יום חוויה לנשים, ערב שירה "תוצרת היישוב", פרויקט קהילה מטיילת, סדנה להכנת סופגניות מקצועיות, מצעד לפידים עם הדלקת נרות יישובית, הפנינג חנוכה, מחזמר חנוכה לכל המשפחה, "אני גיטרה" עם אורי הרפז, סדנאות יצירה, מפגשי קפה להורים, סרטים למסך ענק לילדים, שעות סיפור ועוד.

 

גם משרד התיווך של כוכב יאיר - צור יגאל, גולדן סטארז, מסכם שנה מוצלחת עם עשרות עסקאות ברחבי היישובים. המשרד, אשר מונה את הבעלים, ויקטור וזהבה אבטה, ואת נטע וינון, ממשיך בפעילות הענפה והסוכנים פוגשים את הלקוחות בעבודה אך גם באופן יום יומי, בין אם בסופר, בפארק, בבית ובבתי הלקוחות, ונהנים תמיד להיות חלק אינטגראלי ביישוב. שתהיה שנה אזרחית נפלאה!

 

נובמבר 2014 - החודש מתחיל עם השתתפות בתחרות הקריה היפה, ומתקיים מירוץ כוכב יאיר צור יגאל ה-15 בסימן הצדעה ללוחמי צוק איתן. ההשתתפות במירוץ הייתה רחבה במיוחד, עם מקצים למבוגרים, ילדים, צרכים מיוחדים ועוד. האווירה הייתה ספורטיבית, שמחה, ערכית ואף מרגשת בשל הנושא הייחודי של המירוץ. בסופו, רבים מהמשתתפים העידו על אווירה מדהימה ועל הכיף שבהשתתפות עם כמות גדולה כל כך ביישוב. כמו כן, התקיימו פעילויות רבות לתלמידים, ביניהן שעות סיפור, וההצגות "מר זוטא ועץ התפוחים", "הענק הכי גנדרן בעולם" ועוד.

 

אוקטובר 2014 -  סוכות בפתח וניתן לראות כמות גדולה מאוד של סוכות מבצבצות מגינות התושבים, כאשר אווירת החג מורגשת בכל היישוב. בנוסף, התקיימו פעיליוית מיחזור, שיפוצי כבישים, פתיחת קורס תיירות ועוד.

 

ספטמבר 2014 - שנת הלימודים מתחילה, ואיתה גם עונת החגים! תושבי היישוב משתתפים בפעילות ראש השנה מהנה במיוחד, בה מגרילים משפחה אחרת מהישוב אליה שולחים איגרת ומקבלים איגרת ממשפחה אחרת לתחילת שנה הכי טובה שיש! ביום כיפור, היישוב כולו מלא בתושבים שהולכים לבית הכנסת, ילדים נוסעים על הכבישים ותושבים רבים נפגשו עם שכניהם לשיחה עד השעות הקטנות.

 

יולי-אוגוסט 2014 - במהלך החופש, התקיימו פעילויות רבות לתושבי היישוב, ביניהן: הסעות חינם למתחמי הבילוי בכפר סבא, פעילויות ערב במתחם ייחודי אשר הוקם במיוחד לרגל החופש הגדול ועד סופו, עם השתתפות רבה של ילדי ונערי היישוב, קייטנות, סרטי קולנוע על מסך ענק, הופעות של עילי בוטנר וילדי החוץ, שחיות ליליות בחינם, הופעת סטנדאפ של שחר חסון ועוד.

 

יוני 2014 - חודש יוני, אשר מסמן את תחילת עונת הקיץ בישוב, מתחיל גם את החגיגות השונות למשך כל החופש הגדול.

 

שבוע הספר מתקיים, במהלכו התקיימו שעות סיפור לתלמידי בתי הספר על ידי גורמים מהמועצה. בשעות הסיפור התלמידים הקשיבו וכן השתתפו בדיונים מקסימים על הגשמת חלומות.

 

לרגל אירועי המונדיאל, התקיים טורניר כדורגל יישובי בו השתתפו תושבים רבים, האירוע נחל הצלחה רבה ורבים באו לצפות ולעודד בהתרגשות.

 

במהלך החודש, מועצת הישוב קיימה מפגש עם בכירי קק"ל בנוגע לפיתוח של מגוון אלמנטים, ביניהם שבילי האופניים, חניונים גדולים ועוד.

 

בנוסף לכל זה, נפתחה ההרשמה לחוגים השונים וכן גם אפשרויות העסקה רבות עבור בני נוער המעוניינים לעבוד ברישום במועצה. קיץ נעים!

 

מאי 2014 - בהמשך למרץ ואפריל, גם חודש מאי מתחיל עם אירועים גדולים, בהם טקסי הזיכרון ויום העצמאות. במהלך התקופה, כל היישוב נהנה ממגוון פעילויות, ערב עם במות בידור, מופע זיקוקי דינור מרהיב וכן גם הופעה חינמית של הזמר והיוצר המוערך אמיר דדון. בנוסף, נפתח הקאנטרי, עם בריכת הגלים ומגוון הפעילויות בחינם לתושבי היישובים.

 

אפריל 2014 - חודש אביבי וקסום מתחיל בכוכב יאיר, צור יגאל והסביבה, כאשר ההכנות לימי הזיכרון ויום העצמאות בעיצומן. במהלך חג הפסח מבקרים רבים הגיעו מכל הארץ בכדי לטייל בחורשות ומסלולי הטיול שביישובים ומסביבם. במהלך החודש, קויימו פעילויות לילדים והרצאות למבוגרים, ביניהן הסופר והמאייר אמי רובינגר, חפש את המטמון יישובי ועוד.

 

מרץ 2014 - במהלך החודש התקיימו פעילויות רבות סביב חג הפורים והאביב המתקרב. התקיים פרויקט משלוחי המנות היישובי, פורימון מרהיב של שבטי הצופים, בתים פתוחים של אמנים ועוד.

 

בינתיים במשרד התיווך של כוכב יאיר והסביבה, נחתמו יותר מ-10 עסקאות מפברואר בכל האזור, כאשר עוד כמה לקראת חתימה. העסקאות אותן מבצע המשרד, מהוות את העיקר המוחלט של עסקאות הנדל"ן ביישובים. הנה עוד הוכחה שלניסיון, כישרון ושיטת שיווק ייחודית הכוללת מאגר לקוחות עצום, אין תחליף כשמדובר בנושא חשוב כל כך כמו רכישת או מכירת בית. אנו מזמינים גם אתכם לכל פעולה נדל"נית אותה תרצו לבצע באזור וברחבי הארץ.

 

פברואר 2014 - הישוב כולו עובר שדרוג בתשתיות רבות וכן גם בגני השעשועים, האליקו, ספינת הפיראטים, שער חכם ועוד. במהלך כל החודש התקיימו הצגות שונות לילדים וכן גם הרצאות למבוגרים, ביניהן גם הרצאתה של צופית גרנט. ההרשמה לקאנטרי נפתחה, היישוב כולו פורח עם רקפות וההכנות לפורים בעיצומן.

 

מבקרים רבים מכל רחבי הארץ הגיעו בעקבות כתבות שונות שהתפרסמו בידיעות אחרונות ואחרים, אודות הפריחה הקסומה ואזורי הטיול הנהדרים שבתוך הישוב ומסביב לו, כמו כן, קהילת היישוב נרתמה יחדיו לקטיף פירות הדר, מכירת פרחים, סדנא לגיל הרך, שעת סיפור בספרייה, הכנה לבני מצווה ועוד.

 

ינואר 2014 - במהלך החודש כל תושבי כוכב יאיר צור יגאל נפגשים במספר מפגשים מהנים, ביניהם מסיבת תחילת שנה למבוגרים, צעדת טו בשבט ברחבי הישוב והחורשות, הפנינג גדול, נסיעה לחרמון באופן מאורגן, חגיגות טו בשבט ועוד מגוון הפעלות וחוויות לכלל תושבי הישוב.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

לחצו על התמונה לצפייה בכל מכתבי הלקוחות

press to zoom
המלצה ליאת ורועי.jpg
המלצה ליאת ורועי.jpg

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/25

כרגע במשרד
בגדלים של 3 חד' עד 8 חד' + יחידת דיור