כל מה שצריך לדעת על בתים למכירה בכוכב יאיר צור יגאל וצור יצחק
אזור כוכב יאיר והסביבה, הוא ככל הנראה היפה והנעים ביותר למגורים בשרון ואולי במדינה כולה. האזור משלב בין קרבה למרכז העניינים, מגורים מרווחיים, קהילה איכותית וכן גם מגוון של אפשרויות נוספות העומדות לרשות התושבים. אם כן, מדוע בתים למכירה בכוכב יאיר צור יגאל והסביבה כל כך אטרקטיביים וכיצד מומלץ לבחור את הבית המתאים ביותר?

כל היתרונות
בנדל"ן, נהוג לציין קודם כל את המיקום. כפי שנאמר - לוקיישן, לוקיישן ו...לוקיישן. המיקום של אותם בתים למכירה בצור יגאל, כוכב יאיר וצור יצחק, הוא בין הטובים בארץ. רבים מתושבי המדינה שואפים לעבור למגורי קרקע בין הגבעות הירוקות של הצפון, אך רוצים להישאר במרכז, בדגש על מקומות העבודה והנוחות לבלות במקומות מהנים ומגוונים.
כוכב יאיר והסביבה עונים על כל הדרישות - מצד אחד קמים בבוקר לנוף מרהיב של יערות, פרחים ושבילי הליכה קסומים אך מצד שני נמצאים רק כמה דקות מכפר סבא ו-20 דקות מתל אביב, כאשר הזמן עשוי להתקצר משמעותית אפילו יותר לאחר סיום בניית התשתיות השונות. 

כל מה שצריך באזור המגורים
בנוסף למיקום האיכותי והחשוב, אין באמת צורך לצאת מהישובים הללו, מכיוון שבין אם בוחרים במגורים בתוך דירות למכירה בצור יצחק או לפנות אל תיווך צור יגאל, ניתן ליהנות ממגוון אמצעים העומדים לרשות התושבים.
כך למשל, ניתן לראות כי אוכלוסיית הישובים מורכבת מבכירים במשק והביטחון, אנשי עסקים, אנשי תקשורת וטלוויזיה, הייטק וכן גם בכירים בממשלה. בהתאם לזה, ניתן לראות כי החינוך בישובים מגיע להישגים גבוהים בשילוב עם תנועות נוער כמו הצופים ובני עקיבא.

כמו כן, זה עוד לא הכל, מכיוון שלצד אותו בית למכירה בכוכב יאיר, ניתן לראות שישנם גם בתי קפה, פיצריות, ארומה, מקדונלדס, תחנת דלק, סופר פארם, מרכזי קניות, חנויות בגדים, מספרות, בנקים, צומת ספרים ועוד מגוון מקומות בילוי. בנוסף, קיימים גם מגוון מקומות עבודה בעולמות ההייטק וכן גם פשוטות יותר, כך שההורים יכולים לעבוד בקרבת מקום ואפילו ילדיהם ימצאו עבודה לחופש בחברות הירוקות הפועלות בישוב. כך, נהנים מקרבה מושלמת למרכז אך אין באמת צורך לצאת מהישוב בכדי לעבוד, לבלות וכן גם לגור באזור איכותי.

בחירת הבית
​לאחר שמחליטים על מגורים באותם בתים למכירה בצור יגאל והסביבה, מגיע שלב מציאת הבית. בכדי להגיע אל בתים המותאמים אישית לכם על פי תקציב, כמות חדרים ומיקום ספציפי, מומלץ לפנות אל משווקי הנדל"ן של גולדן סטארס תיווך כוכב יאיר משנת 1996, אשר מאחוריהם מאות לקוחות מרוצים, כך שכל מה שנותר הוא לקבוע פגישה, להתאהב בבתים שלא מופיעים באף מקום אחר ולעבור לגור במקום האידאלי עבורכם.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

לחצו על התמונה לצפייה בכל מכתבי הלקוחות

press to zoom
המלצה ליאת ורועי.jpg
המלצה ליאת ורועי.jpg

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/25

כרגע במשרד
בגדלים של 3 חד' עד 8 חד' + יחידת דיור