נוסח הכתבה
להתמודד עם יוקר המחיה

זהבה אבטה מסוכנות תיווך בכוכב יאיר גולדן סטארס בעצות מועילות למכירת בית, בתקופה בה מתפרסמות ידיעות על ירידה בהיקף מכירות הבתים

 

כוכב יאיר - צור יגאל הוא אמנם יישוב במצב סוציו-אקונומי טוב ויציב ביחס לשאר הארץ, אבל גם אנחנו לא נשארנו אדישים לבעיית יוקר המחיה שנגעה לכל אזרחי המדינה. חלקנו אפילו השתתפנו במחאות שבערים הגדולות, ודאגנו לקחת חלק פעיל בדיונים והפעילויות השונות שהיו. כעת, המחאה אמנם דעכה מעט אבל עדיין משאירה את אותותיה על מעברי הדירה שלנו, בין אם אנו מוכרים, קונים או משכירים. 
בכדי לנסות לגשר מעט על הצורך בעסקאות נדל"ן איכותיות בתוך בתים למכירה בכוכב יאיר עבור שני הצדדים, פנינו אל משרד התיווך המוביל בישוב, גולדן סטארס בבעלות זהבה אבטה. המשרד עובד כבר 15 שנים ועזר למאות לקוחות מרוצים בישוב לרכוש ולמכור את נכסיהם.

זהבה נרתמה למטרה והסכימה לתת כמה מהטיפים האישיים שהיא נותנת ללקוחותיה בלבד. הטיפ הראשון והבסיסי ביותר, הוא הסדר והניקיון סביב הבית. "בית מושקע, עם גינה מטופחת ושמורה נמכר מהר יותר, זאת עובדה מוכחת", אומרת זהבה מניסיונה הרב. "ככל שתקפידו לשמור ולטפח את המראה החיצוני והפנימי של הבית וכמובן תחזוקה טובה של הבית, כך התחושה הכללית סביבו תהיה נעימה יותר והרוכשים יהיו חיוביים יותר לביצוע העסקה.
מעבר לזה, כדאי לוודא שאתם מטפלים גם בפרטים והניואנסים הכי קטנים. לפני שהלקוח פוסע בדלת ביתכם, דאגו לנקותו באופן יסודי ובנוסף גם שהקירות יהיו צבועים בצבע חדש ומרענן, להוציא פריטים מיותרים ולהפחית את העומס בעיניים. חוש הריח חשוב גם הוא, ואפשר לאפות איזו שהיא עוגה שתפיץ ריח נעים, "עוגת קינמון עושה עבודה מעולה" אומרת זהבה.
טיפ אחרון וחשוב מאוד, טמון בידיעה שכמו שלכל סיר יש מכסה כך לכל נכס יש קונה, בין אלו בתים למכירה בכוכב יאיר, בתים למכירה בצור יגאל וכן גם השכרה. לכן, אל תאמרו נואש חשבו את ערך הנכס למחיר ריאלי, עשו זאת ביחד עם מתווך מנוסה ושמאי, ודאגו להיות רגועים לאורך כל התהליך. 
אחד הדברים שהביאו את גולדן סטארס להיותם המשרד המוביל באזור, הוא המשא ומתן האיכותי והאמין שמתבצע על ידי זהבה. "משא ומתן", היא אומרת, "הוא הגורם החשוב והקריטי ביותר  לעסקת נדל"ן מוצלחת, לכן חשוב להכין את כל המסמכים הרלוונטיים לבית ולזכור להיות ישרים, הוגנים ושקופים מול המתווך וגם כמובן מול המעוניינים בבית. בהצלחה!

1/3

1/3

לחצו על התמונה לצפייה בכל מכתבי הלקוחות

כרגע במשרד

נכסים בטווח מחירים של 1.3 עד 5.5 מיליון ש"ח

ובגדלים של 3 חד' עד 8 חד' + יחידת דיור

 התמונות באתר להמחשה בלבד, וחלקן תמונות כלליות שסופקו על ידי וויקס ואחרים

 משרד התיווך גולדן סטארס.      ינון: 052-8191281     נטע: 052-8191271   ויקטור: 052-8191251    זהבה: 054-4625597    פקס: 09-7492781